Het blijkt dat er nog onduidelijkheid is over de GELE en RODE kaarten.

De GELE kaart is een tijdstraf van 10 minuten  en NIET vermelden op het

Wedstrijdformulier.

De 2e GELE kaart is RODE kaart , maar niet vermelden op

het wedstrijdformulier.

Rechtsstreek RODE kaart alleen vermelden als dit een gewelddadiger handeling is

tegen over SR. , ASR. of tegenstander .

Doorgebroken speler ter beoordeling van de SR: gewelddadig is of niet.

Anders NIET vermelden op het wedstrijd APP.

Alle kaarten die op de APP. komen worden in rekening gebracht door de KNVB

en tellen mee in de gewone competitie.

Dit is niet de opzet van de B.B.C.  .

Wilt U heren dit onder de aandacht brengen van Uw trio’s die  de wedstrijden

leiden ?

Tonnie ter Huerne

Scheidsrechters coördinator B.B.C.  

===============================================================================================================================                                                                                  AFMELDEN ALLEEN VIA NOORD OOST TWENTE!!

===============================================================================================================================

 

17095 dinsdag 1-10-2019 Quick'20 - v.v. DETO 20:00 I SR Robbie Rakers BNWP68G
                ASR Fikret Ucuncu FFXM712
                ASR Anton Tafas SPHN91A
                     
17171 dinsdag 15-10-2019 Avanti Wilskracht - HSC'21 20:15 H SR Dave Hoffmann LWKH74V
                ASR Jordy Bakker MCVK22M
                ASR Jurre Schepers GKQY436
                     
17098 dinsdag 26-11-2019 Quick'20 - vv Vroomshoopse Boys 20:00 I SR Mike Harmsen GCKT74V
                ASR Fikret Ucuncu FFXM712
                ASR Firas Al Khatib SCRT57T
                     
17173 dinsdag 17-12-2019 Avanti Wilskracht - PH Almelo 20:15 H SR Andre Leushuis BPPG545
                ASR Jos Engbers BPHP41M
                ASR Fatih Capar FQRB055
                     
17127 woensdag 2-10-2019 MVV'29 - Hulzense Boys 20:00 I SR Henk Blokhuis BPRJ51V
                ASR Mark Smit BPQT04O
                ASR Lars Iepma FXSK258
                     
17101 woensdag 6-11-2019 cvv Sparta Enschede - S.V. Wilhelminaschool 20:00 G SR Paul Damhuis BPTL74U
                ASR Jordy Bakker MCVK22M
                ASR Lars Iepma FXSK258
                     
17102 woensdag 27-11-2019 cvv Sparta Enschede - De Tubanters  20:00 G SR Henk Wippo FFFZ72A
                ASR Firas Al Khatib SCRT57T
                ASR Carll Sijpkes RSBQ934
                     
17130 woensdag 18-12-2019 MVV'29 - Quick'20 20:00 I SR Huub Nijhuis BPCZ46i
                ASR Jos Engbers BPHP41M
                ASR Anton Tafas SPHN91A