22-mrt   Erik Koopman RKC Waalwijk - Helmond Sport 20.00 uur ASR/KNVB Comp.
    Huub Nijhuis Homenetmen Almelo 1 - FC Almelo 7 20.00 uur SR/Zaal/KNVB Comp.
             
23-mrt   Firas Alkhatib DETO 3 - Vroomshoopse Boys 3 14.45 uur SR/KNVB Comp.
    Jordy Bakker PEC Zwolle o.16 - Sparta Rotterdam o.16 12.45 uur SR/KNVB Comp.
    Fatih Capar MVV'29 JO19-1 - Heino JO19-1 14.30 uur SR/KNVB Comp.
    Paul Damhuis KOSC JO15-1 - UD W. JO15-1 13.00 uur SR/NOT Comp.
    Jos Engbers vv Scherpenzeel - SDV Barneveld 14.30 uur SB/KNVB Comp.
    Peter Geerdink FC Twente o.16 - FC Volendam o.16 12.30 uur ASR/Club Comp.
    Peter Geerdink Tubantia JO17-1 - PH JO17-1 14.45 uur SR/KNVB Comp.
    Haike Grondman Sparta E. JO13-1 - Nunspeet JO13-1 10.00 uur SR/KNVB Comp.
    Elmar van der Hooft Vogido JO19-1 -Longa'30 JO19-1 15.00 uur SR/KNVB Comp.
    AndrĂ© Leushuis ON Groningen - Gorecht 15.00 uur CO/KNVB Comp.
    Gerrit Oude Wolcherink Bergentheim - Voorwaarts V. 14.30 uur SB/KNVB Comp.
    Robbie Rakers Quick'20 - OZC 15.00 uur RA/KNVB Comp.
    Jurre Schepers ON 3 - 't Harde 2 15.00 uur SR/KNVB Comp.
    Carll Sijpkes AJC'96 JO19-1 - Tubantia JO19-2 11.30 uur SR/Club Comp.
    Carll Sijpkes AJC'96 - EFC PW 1885 15.00 uur ASR/Club Comp.
    Anton Tafas PH 2 - DZC'68 4 12.30 uur SR/KNVB Comp.
    Anton Tafas Sp. Overdinkel 2 - ATC'65 4 17.00 uur SR/NOT Comp.
    Fikret Ucuncu Wilhelminaschool JO17-1 - Twenthe JO17-1 14.30 uur SR/KNVB Comp.
    Henk Wippo Quick'20 JO19-2 - FC Winterswijk JO19-1 14.30 uur SR/NOT Comp.
             
24-mrt   Firas Al Khatib Sp. Overdinkel 3 - BWO 3 10.00 uur SR/NOT Comp.
    Carel Cuppers De Tubanters 1897 2 - Sp. Overdinkel 2 11.00 uur SR/KNVB Comp.
    Piet van Ek Bentelo - Diepenheim 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Bert Eulink Losser 2 - Quick'20 2 10.45 uur SR/KNVB Comp.
    Peter Geerdink Bornerbroek - GSV'63 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Mike Harmsen VDZ - MASV 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Dave Hoffmann Rood Zwart - Borne 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Jos Kienhuis Vogido 2 - Achilles'12 3 10.00 uur SR/KNVB Comp.
    Koen Klunder Dalfsen - Stadskanaal 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    AndrĂ© Leushuis Reutum - Reunie 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Huub Nijhuis SDC'12 6 - RSC 5 10.45 uur SR/NOT Comp.
    Gerrit Oude Wolcherink ABS - GFC 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Rudi Platvoet De Tubanters - KSV 14.00 uur SB/KNVB Comp.
    Robbie Rakers RSC - Delden 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Carll Sijpkes ATC'65 2 - EMOS 2 10.00 uur SR/KNVB Comp.
    Fikret Ucuncu DSVD 2 - MVV'29 2 10.00 uur SR/KNVB Comp.
             
25-mrt   Erik Koopman NEC 2 - FC Twente 2 13.30 uur ASR/KNVB Comp.
    Huub Nijhuis FV United Enschede 1 - RKSV Driel 1 20.15 uur SR/Zaal/KNVB Comp.
    Huub Nijhuis Eilermark 1 - Excelsior'31 10 21.15 uur SR/Zaal/KNVB Comp.
             
29-mrt   Huub Nijhuis Futsal Apeldoorn 8 - Voorwaarts Twello 4 19.30 uur SR/Zaal/KNVB Comp.
    Huub Nijhuis Robur et Velocitas 1 - HZC/BH 20.30 uur SR/Zaal/KNVB Comp.
             
30-mrt   Jordy Bakker DZC'68 JO19-1 -AWC JO19-1 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Jos Engbers De Merino's - SDV Barneveld 14.30 uur ASR/KNVB Comp.
    Justin Geerdink Sparta Rotterdam JO17-1 - FC Twente JO17-1 14.30 uur ASR/Club Comp.
    Peter Geerdink SDC'12 JO15-1 - Twenthe JO15-1 12.30 uur SR/KNVB Comp.
    Haike Grondman Vogido JO13-1 - Ruurlo JO13-1 11.00 uur SR/KNVB Comp.
    Mike Harmsen HHC Hardenberg JO19-1 - DVS'33 Ermelo JO19-1 12.30 uur SR/KNVB Comp.
    Gerrit Oude Wolcherink Ruurlo Jo15-1 - Schalkhaar JO15-1 13.00 uur RA/KNVB Comp.
    Robbie Rakers BSC Unisson - Rekken 18.00 uur SR/KNVB Comp.
    Jurre Schepers AZ JO16-1 - FC Twente JO16-1 12.30 uur ASR/Club Comp.
             
31-mrt   Piet van Ek t Centrum - Manderveen 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Peter Geerdink Marienheem - Emst 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Mike Harmsen Losser - Avanti W. 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Dave Hoffmann Sp. Overdinkel - FC Eibergen 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Henk Hulsmeijers Barbaros - Achilles'12 14.30 uur RA/KNVB Comp.
    Jos Kienhuis DTC'07 VE1 - EMOS VE1 09.00 uur SR/KNVB Comp.
    Koen Klunder De Zweef - Rohda Raalte 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Gerrit Oude Wolcherink EMOS - KSV 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Robbie Rakers Markelo - Holten 14.00 uur SR/KNVB Comp.
    Henk Wippo SSA Ratti/Socii - Be Quick Zutphen 14.00 uur SR/KNVB Comp.
             
1-apr   Huub Nijhuis Zalvo'89 4 - De Tegnpartij 1 19.00 uur SR/Zaal/KNVB Comp.
    Huub Nijhuis Zalvo'89 1 - Sparta E. 1 20.00 uur SR/Zaal/KNVB Comp.
             
2-apr   Koen Klunder Sc. Cambuur 2 - FC Eindhoven 2 18.30 uur SR/KNVB Comp.
             
13-apr   Firas Al Khatib Sp. Overdinkel 2 - KOSC 2 17.00 uur SR/NOT Comp.
             
4-mei   Anton Tafas Sp. Overdinkel ZA1 - Losser ZA3 16.00 uur SR/NOT Comp.