Opkomende activiteiten

woensdag 21 april, 19:30 - 20:30
training
----------------------------------
woensdag 28 april, 19:30 - 20:30
training
----------------------------------
vrijdag 30 april, 08:00 - 17:00
laatste inleverdatum spelregels
----------------------------------

Aanstellingen Keuken Kampioen Divisie, speelronde 31

 

Almere City - N.E.C. (vrijdag 2 april, 20.00 uur)

ScheidsrechterKooij
Assistent-scheidsrechters Inia
  Fikkert
Vierde official Shukrula
 

De Graafschap - FC Dordrecht (vrijdag 2 april, 20.00 uur)

ScheidsrechterBax
Assistent-scheidsrechters Kucukerbir
  Van Marrewijk
Vierde official Vereijken
 

Excelsior - Jong PSV (vrijdag 2 april, 20.00 uur)

ScheidsrechterSmit
Assistent-scheidsrechters Miedema
  Been
Vierde official Boel
 

FC Volendam - SC Cambuur (vrijdag 2 april, 20.00 uur)

ScheidsrechterMakkelie
Assistent-scheidsrechters Steegstra
  Diks
Vierde official Timmer
 

Go Ahead Eagles - Roda JC (vrijdag 2 april, 18.00 uur)

ScheidsrechterNagtegaal
Assistent-scheidsrechters Janssen
  De Groot
Vierde official Hardeman
 

FC Den Bosch - TOP Oss (vrijdag 2 april, 20.00 uur)

ScheidsrechterBos
Assistent-scheidsrechters Ozinga
  Overtoom
Vierde official Van Zuilichem
 

MVV - FC Eindhoven (vrijdag 2 april, 20.00 uur)

ScheidsrechterRuperti
Assistent-scheidsrechters Ribbink
  De Koning
Vierde official Van Dongen
 

Helmond Sport - Jong AZ (vrijdag 2 april, 20.00 uur)

ScheidsrechterDröge
Assistent-scheidsrechters Westhof
  Rasch
Vierde official Aafouallah
 

Telstar - Jong FC Utrecht (vrijdag 2 april, 20.00 uur)

ScheidsrechterTeuben
Assistent-scheidsrechters Steeg
  Van der Waaij
Vierde official Tissingh
 

Jong Ajax - NAC Breda (vrijdag 2 april, 20.00 uur)

ScheidsrechterMartens
Assistent-scheidsrechters Koopman
  Beijer
Vierde official Van Kommer

Aanstellingen Keuken Kampioen Divisie, speelronde 32

 

FC Dordrecht - FC Eindhoven (maandag 5 april, 14.30 uur)

ScheidsrechterGansner
Assistent-scheidsrechters De Groot
  Westhof
Vierde official Wiersma
 

N.E.C. - Telstar (maandag 5 april, 14.30 uur)

ScheidsrechterBlank
Assistent-scheidsrechters Ketting
  Waleveld
Vierde official Stegeman
 

SC Cambuur - Excelsior (maandag 5 april, 14.30 uur)

ScheidsrechterHensgens
Assistent-scheidsrechters Lapar
  Ozinga
Vierde official Hardeman
 

NAC Breda - Go Ahead Eagles (maandag 5 april, 14.30 uur)

ScheidsrechterGözübüyük
Assistent-scheidsrechters Van Zuilen
  Balder
Vierde official Eijgelsheim
 

Roda JC - Almere City (maandag 5 april, 14.30 uur)

ScheidsrechterVan de Graaf
Assistent-scheidsrechters Nanninga
  Krijt
Vierde official Tissingh
 

Helmond Sport - Jong Ajax (maandag 5 april, 14.30 uur)

ScheidsrechterGerrets
Assistent-scheidsrechters Van Marrewijk
  Steeg
Vierde official Van Zuilichem
 

TOP Oss - FC Volendam (maandag 5 april, 14.30 uur)

ScheidsrechterDieperink
Assistent-scheidsrechters Inia
  Fikkert
Vierde official Dogterom
 

Jong PSV - MVV (maandag 5 april, 14.30 uur)

ScheidsrechterPérez
Assistent-scheidsrechters Van Kampen
  Van Rijn
Vierde official Henshuijs
 

Jong AZ - FC Den Bosch (maandag 5 april, 14.30 uur)

ScheidsrechterVan der Laan
Assistent-scheidsrechters Miedema
  De Koning
Vierde official Spaan
 

Jong FC Utrecht - De Graafschap (maandag 5 april, 14.30 uur)

ScheidsrechterVos
Assistent-scheidsrechters Koopman
  Overtoom
Vierde official Boel
 

Inlogformulier