Opkomende activiteiten

dinsdag 30 maart, 00:00 - 12:00
Uiterste inleverdatum spelregelvragen
----------------------------------

De loting voor de kwartfinales van de TOTO KNVB Beker heeft Ajax en PSV aan elkaar gekoppeld. De huidige nummers één en drie zullen elkaar ontmoeten in Amsterdam, waar twee weken geleden dezelfde wedstrijd in een interessant schouwspel resulteerde zonder winnaar (2-2).

Feyenoord, dat deze week met 3-2 van Heracles Almelo won, gaat op bezoek bij sc Heerenveen. Stadsgenoot Excelsior speelt thuis tegen de huidige nummer twee van de Eredivisie, Vitesse. De laatste wedstrijd is het treffen tussen N.E.C. en VVV-Venlo.

ThuisUit 
Ajax PSV  
sc Heerenveen Feyenoord *
Excelsior Vitesse *
N.E.C. VVV-Venlo  

* Winaar speelt in de halve finale een thuiswedstrijd

De wedstrijden zullen gespeeld worden op dinsdag 9, woensdag 10 en donderdag 11 februari. Er zal op zaterdag 13 februari geloot worden voor de halve finales.

Inlogformulier