Opkomende activiteiten

zondag 31 januari, 00:01 - 23:59
inleveren spelregels en voorspellingsronde 6
----------------------------------

Danny Makkelie is één van de zeven scheidsrechters op het WK voor clubteams volgende maand in Qatar. Ook de assistent-scheidsrechters Mario Diks en Hessel Steegstra staan op de maandag gepubliceerde lijst van de FIFA. Kevin Blom en Jochem Kamphuis zijn actief als VAR.

Het is nog niet bekend tijdens welke duels de Nederlanders in actie komen. Het WK start op maandag 1 febuari met het duel tussen Al Duhail en Auckland City. De finale en de strijd om de derde plaats staan gepland op donderdag 11 februari.

Bayern München is als winnaar van de Champions League de afgevaardigde club van Europa. De ploeg komt op maandag 8 februari in de halve finale voor het eerst in actie.

 

Inlogformulier