Opkomende activiteiten

Geen evenementen

De Rotterdamse derby tussen Feyenoord en Sparta staat aanstaande zondag onder leiding van Kevin Blom. Nicky Siebert en Peter Janson zijn aangewezen als assistenten. De aftrap in De Kuip is om 12.15 uur.

Feyenoord en Sparta staan zondag voor de 56ste keer sinds het ontstaan van de Eredivisie tegenover elkaar in De Kuip. 34 keer won Feyenoord, negen keer trok Sparta aan het langste eind. Vorig seizoen eindigde de ontmoeting in een 2-2 gelijkspel. De laatste keer dat Sparta in competitieverband op Zuid wist te winnen, was in het seizoen 1999/2000.

Aan Kevin Blom de taak de stadsderby zondag in goede banen te leiden. Naast Siebert en Janson zal ook Martin Pérez afreizen naar Rotterdam. Hij is aangewezen als de vierde official, terwijl Siemen Mulder en Dave Goossens de wedstrijd volgen vanuit het ARAG KNVB Replay Center.

Eredivisiedebuut Van der Laan

Voor scheidsrechter Jannick van der Laan wordt het een bijzonder weekeinde. De 25-jarige arbiter maakt zaterdag zijn debuut in de Eredivisie. Van der Laan heeft de leiding bij de wedstrijd tussen Heracles Almelo en RKC Waalwijk. In Erve Asito wordt de scheidsrechter geassisteerd door Dave Goossens en Adriaan Inia. Stan Teuben is de vierde official in Almelo.

 

Aanstellingen Eredivisie, speelronde 5

 

Ajax - sc Heerenveen (zaterdag 17 oktober, 18.45 uur)

ScheidsrechterKuipers
Assistent-scheidsrechters Van Roekel
  Zeinstra
Vierde official Van de Graaf
VAR Dieperink
AVAR Steegstra
 

Heracles Almelo - RKC Waalwijk (zaterdag 17 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterVan der Laan
Assistent-scheidsrechters Goossens
  Inia
Vierde official Teuben
VAR Van Boekel
AVAR Frijn
 

Willem II - FC Twente (zaterdag 17 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterHigler
Assistent-scheidsrechters Van Dongen
  De Vries
Vierde official Gansner
VAR Oostrom
AVAR Weterings
 

AZ - VVV-Venlo (zaterdag 17 oktober, 21.00 uur)

ScheidsrechterBax
Assistent-scheidsrechters Strijker
  Vandeursen
Vierde official Smit
VAR Gerrets
AVAR Nanninga
 

Feyenoord - Sparta Rotterdam (zondag 18 oktober, 12.15 uur)

ScheidsrechterBlom
Assistent-scheidsrechters Siebert
  Janson
Vierde official Pérez
VAR Mulder
AVAR Goossens
 

ADO Den Haag - Vitesse (zondag 18 oktober, 14.30 uur)

ScheidsrechterMartens
Assistent-scheidsrechters Dobre
  Lapar
Vierde official Blank
VAR Nijhuis
AVAR De Nas
 

FC Emmen - Fortuna Sittard (zondag 18 oktober, 14.30 uur)

ScheidsrechterGözübüyük
Assistent-scheidsrechters Van Zuilen
  Balder
Vierde official Bos
VAR Ruperti
AVAR Van de Ven
 

PEC Zwolle - PSV (zondag 18 oktober, 16.45 uur)

ScheidsrechterMakkelie
Assistent-scheidsrechters Diks
  Steegstra
Vierde official Dröge
VAR Van den Kerkhof
AVAR Janssen

Inlogformulier