Opkomende activiteiten

woensdag 30 september, 19:15 -
Overleg met ontwikkelaars arbitrage KNVB, Rutger Bekebrede en Rens Bluemink bij SV De Lutte.
----------------------------------
maandag 5 oktober - All Day
Stem NOT!! RABO BANK ACTIE
----------------------------------

Aanstellingen Keuken Kampioen Divisie, speelronde 4

 

Helmond Sport - FC Volendam (vrijdag 18 september, 18.45 uur)

ScheidsrechterVan de Graaf
Assistent-scheidsrechters Janson
  Janssen
Vierde official Puts
 

Jong PSV - FC Eindhoven (vrijdag 18 september, 18.45 uur)

ScheidsrechterBos
Assistent-scheidsrechters De Groot
  Been
Vierde official Eijgelsheim
 

Go Ahead Eagles - Jong Ajax (vrijdag 18 september, 21.00 uur)

ScheidsrechterRuperti
Assistent-scheidsrechters Ozinga
  Waleveld
Vierde official Van Dongen
 

Roda JC - FC Dordrecht (vrijdag 18 september, 21.00 uur)

ScheidsrechterGerrets
Assistent-scheidsrechters Ribbink
  Van Marrewijk
Vierde official Voncken
 

TOP Oss - SC Cambuur (zaterdag 19 september, 16.30 uur)

ScheidsrechterBlank
Assistent-scheidsrechters Krijt
  Beijer
Vierde official Hardeman
 

N.E.C. - Almere City FC (zondag 20 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterBlom
Assistent-scheidsrechters Dobre
  Van de Ven
Vierde official Van Zuilichem
 

Jong AZ - De Graafschap (maandag 21 september, 18.45 uur)

ScheidsrechterGansner
Assistent-scheidsrechters Kucukerbir
  Steeg
Vierde official Wiersma
 

Jong FC Utrecht - NAC Breda (maandag 21 september, 21.00 uur)

ScheidsrechterBijl
Assistent-scheidsrechters Beijer
  Ozinga
Vierde official Van Kommer
 

Excelsior - Telstar (dinsdag 22 september, 18.45 uur)

ScheidsrechterOostrom
Assistent-scheidsrechters Bodde
  Koopman
Vierde official Spaan
 

FC Den Bosch - MVV (dinsdag 22 september, 21.00 uur)

ScheidsrechterCantineau
Assistent-scheidsrechters Van Vlokhoven
  Miedema
Vierde official Tissingh

Keuken Kampioen Divisie, restant speelronde 3

 

Jong Ajax - Jong PSV (maandag 14 september, 18.45 uur)

ScheidsrechterPérez
Assistent-scheidsrechters Steeg
  Vervoorn
Vierde official De Bruijn
 

NAC Breda - FC Den Bosch (maandag 14 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterDieperink
Assistent-scheidsrechters Krijt
  Van Marrewijk
Vierde official Hardeman
 

Jong FC Utrecht - Jong AZ (maandag 14 september, 21.00 uur)

ScheidsrechterHensgens
Assistent-scheidsrechters Miedema
  Van der Waaij
Vierde official Henshuijs
 

Almere City - Top Oss (dinsdag 15 september, 18.45 uur)

ScheidsrechterTeuben
Assistent-scheidsrechters Frijn
  Bodde
Vierde official Boel
 

Fc Volendam - N.E.C. (dinsdag 15 september, 21.00 uur)

ScheidsrechterCantineau
Assistent-scheidsrechters Osseweijer
  Van Vlokhoven
Vierde official Weiland

Inlogformulier