Opkomende activiteiten

woensdag 30 september, 19:15 -
Overleg met ontwikkelaars arbitrage KNVB, Rutger Bekebrede en Rens Bluemink bij SV De Lutte.
----------------------------------
maandag 5 oktober - All Day
Stem NOT!! RABO BANK ACTIE
----------------------------------

Met Feyenoord en FC Twente staat zondag twee clubs tegenover elkaar die allebei drie punten overhielden aan de start van de Eredivisie. In De Kuip proberen ze zondag die ongeslagen status te verlengen. Pol van Boekel is aangesteld om het duel in goede banen te leiden.

AZ - PEC Zwolle staat zaterdag onder leiding van Serdar Gözübüyük.

Hij fluit om 14.30 uur voor de aftrap. Aan de zijlijnen wordt Van Boekel terzijde gestaan door assistent-scheidsrechters Nicky Siebert en Patrick Inia, terwijl Sander van der Eijk als vierde official fungeert. In het ARAG KNVB Replay Center zijn Dennis Higler (VAR) en Johan Balder (AVAR) twee extra paar ogen.

FC Utrecht en AZ beginnen dit weekend aan de competitie, nadat hun onderlinge duel eerder werd uitgesteld. De Utrechters gaan vrijdagavond op bezoek bij VVV-Venlo dat na de spectaculaire 3-5 zege op FC Emmen de trotse koploper van de Eredivisie is. In Venlo is Rob Dieperink de arbiter. AZ opent zaterdagmiddag in eigen huis waar het PEC Zwolle ontvangt. Serdar Gözübüyük roept beide teams om 16.30 uur aan de aftrap.

Lichtstad-derby

In de Keuken Kampioen Divisie staat vrijdag de Lichtstad-derby op het programma. Jong PSV ontvangt op De Herdgang FC Eindhoven. Rood versus blauw begint om 18.45 uur en staat onder leiding van scheidsrechter Alex Bos. Bij de wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie is geen videoarbitrage aanwezig.

Volgens de huidige coronamaatregelen is beperkt publiek bij de wedstrijden toegestaan. Stadions en accommodaties dienen coronaproof georganiseerd te zijn en bezoekers dienen zich aan alle regels te houden. Zoals de basisregels, waaronder 1,5 meter afstand van elkaar houden.

 

VVV-Venlo - FC Utrecht (vrijdag 18 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterDieperink
Assistent-scheidsrechters Kleinjan
  Van Kampen
Vierde official Hensgens
VAR Van der Eijk
AVAR Honig
 

AZ - PEC Zwolle (zaterdag 19 september, 16.30 uur)

ScheidsrechterGözübüyük
Assistent-scheidsrechters Van Zuilen
  Honig
Vierde official Rozendal
VAR Bijl
AVAR Inia
 

Vitesse - Sparta Rotterdam (zaterdag 19 september, 18.45 uur)

ScheidsrechterKuipers
Assistent-scheidsrechters Van Roekel
  Zeinstra
Vierde official Dröge
VAR Van der Laan
AVAR Van Kampen
 

PSV - FC Emmen (zaterdag 19 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterVan den Kerkhof
Assistent-scheidsrechters Bluemink
  Frijn
Vierde official Cantineau
VAR Mulder
AVAR Diks
 

Fortuna Sittard - sc Heerenveen (zaterdag 19 september, 21.00 uur)

ScheidsrechterNagtegaal
Assistent-scheidsrechters Goossens
  Brondijk
Vierde official Teuben
VAR Van Boekel
AVAR Janssen
 

ADO Den Haag - FC Groningen (zondag 20 september, 12.15 uur)

ScheidsrechterMakkelie
Assistent-scheidsrechters Diks
  Steegstra
Vierde official Vos
VAR Blank
AVAR Ketting
 

Feyenoord - FC Twente (zondag 20 september, 14.30 uur)

ScheidsrechterVan Boekel
Assistent-scheidsrechters Siebert
  Inia
Vierde official Van der Eijk
VAR Higler
AVAR Balder
 

Willem II - Heracles Almelo (zondag 20 september, 14.30 uur)

ScheidsrechterManschot
Assistent-scheidsrechters Vandeursen
  Osseweijer
Vierde official Ruperti
VAR Kamphuis
AVAR Ribbink
 

Ajax - RKC Waalwijk (zondag 20 september, 16.45 uur)

ScheidsrechterNijhuis
Assistent-scheidsrechters Strijker
  Fikkert
Vierde official Martens
VAR

Pérez

AVAR De Vries
 

Helmond Sport - FC Volendam (vrijdag 18 september, 18.45 uur)

 

Jong PSV - FC Eindhoven (vrijdag 18 september, 18.45 uur)

 

Go Ahead Eagles - Jong Ajax (vrijdag 18 september, 21.00 uur)

 

Inlogformulier