Opkomende activiteiten

woensdag 30 september, 19:15 -
Overleg met ontwikkelaars arbitrage KNVB, Rutger Bekebrede en Rens Bluemink bij SV De Lutte.
----------------------------------
maandag 5 oktober - All Day
Stem NOT!! RABO BANK ACTIE
----------------------------------

Aanstellingen Keuken Kampioen Divisie, weekend

 

FC Dordrecht - Excelsior (vrijdag 11 september, 18.45 uur)

ScheidsrechterVan der Laan
Assistent-scheidsrechters Waleveld
  Been
Vierde official Shukrula
 

FC Eindhoven- Helmond Sport (vrijdag 11 september, 18.45 uur)

ScheidsrechterOostrom
Assistent-scheidsrechters Overtoom
  Westhof
Vierde official Timmer
 

FC Volendam - Jong FC Utrecht (vrijdag 11 september, 18.45 uur)

ScheidsrechterGansner
Assistent-scheidsrechters Weterings
  De Groot
Vierde official Spaan
 

N.E.C. - Jong Ajax (vrijdag 11 september, 21.00 uur)

ScheidsrechterBos
Assistent-scheidsrechters Janssen
  Koopman
Vierde official Vereijken
 

SC Cambuur - Go Ahead Eagles (vrijdag 11 september, 21.00 uur)

ScheidsrechterBlom
Assistent-scheidsrechters Janson
  Vandeursen
Vierde official Ris
 

Jong AZ - Jong PSV (vrijdag 11 september, 21.00 uur)

ScheidsrechterDröge
Assistent-scheidsrechters Ribbink
  Kempinga
Vierde official Stegeman
 

De Graafschap - Roda JC (zaterdag 12 september, 16.30 uur)

ScheidsrechterVan den Kerkhof
Assistent-scheidsrechters Inia
  Nanninga
Vierde official Aafouallah
 

Telstar - MVV (zondag 13 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterBijl
Assistent-scheidsrechters Beijer
  Ozinga
Vierde official Van Kommer

Aanstellingen Keuken Kampioen Divisie, doordeweeks

 

Jong Ajax - Jong PSV (maandag 14 september, 18.45 uur)

ScheidsrechterPérez
Assistent-scheidsrechters Steeg
  Vervoorn
Vierde official De Bruijn
 

NAC Breda - FC Den Bosch (maandag 14 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterDieperink
Assistent-scheidsrechters Krijt
  Van Marrewijk
Vierde official Hardeman
 

Jong FC Utrecht - Jong AZ (maandag 14 september, 21.00 uur)

ScheidsrechterHensgens
Assistent-scheidsrechters Miedema
  Van der Waaij
Vierde official Henshuijs
 

Almere City - Top Oss (dinsdag 15 september, 18.45 uur)

ScheidsrechterTeuben
Assistent-scheidsrechters Frijn
  Bodde
Vierde official Boel
 

Fc Volendam - N.E.C. (dinsdag 15 september, 21.00 uur)

ScheidsrechterCantineau
Assistent-scheidsrechters Osseweijer
  Van Vlokhoven
Vierde official Weiland

Inlogformulier