Opkomende activiteiten

woensdag 8 juli, 19:30 -
Training
----------------------------------
zaterdag 11 juli, 16:30 -
BBQ Trainingsgroep
----------------------------------
woensdag 15 juli, 19:30 -
Training
----------------------------------

KNVB nieuwsbrief

Nieuwsbrief amateurvoetbal seizoen 2019/'20

Bekijk online versie
Header KNVB
Nieuwsbrief amateurvoetbal - 20 december
 
 
knvb
Bijzondere onderscheidingen bij afscheid Michael van Praag
De sportwereld nam maandag afscheid van Michael van Praag als bondsvoorzitter van de KNVB. Daarbij vielen hem drie heel bijzondere onderscheidingen ten deel. Van Praag treedt af omdat de maximale zittingstermijn als bondsvoorzitter er voor hem op zit.
Lees verder lees meer
 
knvb
Just Spee aan de slag als bondsvoorzitter
Dinsdag begon Just Spee officieel aan zijn eerste termijn als voorzitter van de KNVB. Deze brief stuurde hij naar de relaties van de KNVB.
Lees verder lees meer
 
knvb
Bondsvergadering kiest voor nieuwe competitiestructuur in jeugdvoetbal 
De bondsvergadering, de vertegenwoordigers van het amateur- en betaald voetbal binnen de KNVB, heeft zich uitgesproken voor de invoering van een nieuwe competitiestructuur voor jeugdteams.
Lees verder lees meer
 
knvb
Deze wetswijzigingen worden per 1 januari 2020 ingevoerd
Ieder jaar treden op 1 januari ook een aantal nieuwe wetswijzigingen in werking die de overheid in het voorbije jaar heeft samengesteld. Op KNVB.nl staat een overzicht van de relevante wetswijzigingen vanaf 2020 voor verenigingen.
Lees verder lees meer
 
knvb
Shukrula eerste vrouwelijke arbiter in Tweede divisie 
Scheidsrechter Shona Shukrula had zaterdag de leiding over het competitieduel tussen Jong Sparta Rotterdam en ASWH. Zij is daarmee de eerste vrouwelijke arbiter die een wedstrijd in de Tweede divisie fluit, het hoogste amateurniveau in Nederland.
Lees verder lees meer
 
knvb
Bijna 500 clubs haken aan bij De Groene Club
Van een pilot in 2017 met dertig clubs is het initiatief De Groene Club inmiddels uitgegroeid tot een goedlopende operatie, waar 490 clubs aan deelnemen.
Lees verder lees meer
 
Jongeren (meer) betrekken bij de vereniging
Bijna alle verenigingen in Nederland hebben een jeugdafdeling. Jongeren vormen een aanzienlijk deel van het ledenbestand, vaak zelfs de meerderheid. Maar weet het bestuur wat er onder hen leeft en wat hen bezighoudt? Jongeren hebben zo veel te kiezen qua invulling van hun vrije tijd. Een leven lang bij één vereniging voetballen? Dat is niet meer vanzelfsprekend. Hetzelfde geldt voor het oppakken van vrijwilligerstaken. Daarom kan het voor iedere club waardevol zijn om in gesprek te zijn met de jeugd van de club. Om verenigingen te inspireren hebben we vanuit de KNVB, samen met 8 verenigingen uit het land én de KNVB Jeugdraad een stappenplan gemaakt om hen hiervoor handvatten aan te reiken.
Lees verder lees verder
 
lees de columns van jan dirk van der zee terug wedstrijdwijzigingen
 
knvb afbeelding
 
nieuws vertegenwoordigende elftallen
OranjeLeeuwinnen keren terug naar Valenciennes. Lees verder >>>
Sarina Wiegman langer bondscoach OranjeLeeuwinnen. Lees verder >>>
Nederlandse vrouwenteams zijn een half seizoen ongeslagen. Lees verder >>>
Meiden onder 17 sluit in stijl af; opnieuw zege op Denemarken. Lees verder >>>
 
knvb
Volg de KNVB online
Wil je op de hoogte blijven van al het nieuws vanuit de KNVB? Bekijk dan regelmatig KNVB.nl en volg ons op Twitter en Facebook.
 
 

Inlogformulier