Opkomende activiteiten

woensdag 30 september, 19:15 -
Overleg met ontwikkelaars arbitrage KNVB, Rutger Bekebrede en Rens Bluemink bij SV De Lutte.
----------------------------------
maandag 5 oktober - All Day
Stem NOT!! RABO BANK ACTIE
----------------------------------

De Eredivisietopper tussen AZ en Ajax staat zondag onder leiding van scheidsrechter Danny Makkelie. Hij geeft om 16.45 uur het beginsignaal in het AFAS Stadion. Eerder op de middag treffen Feyenoord en PSV elkaar in De Kuip. Hier is Bas Nijhuis de arbiter.

Bas Nijhuis fluit Feyenoord - PSV.

Na de eerste competitienederlaag van Ajax afgelopen vrijdag tegen Willem II (0-2) bedraagt het verschil met AZ nog maar drie punten. De ontmoeting van zondag wordt dus een regelrechte strijd om de koppositie in de Eredivisie. 

Makkelie wordt verder ondersteund door assistent-scheidsrechters Mario Diks en Hessel Steegstra. Jochem Kamphuis komt in actie als vierde official. In het ARAG KNVB Replay Center kijken Kevin Blom (VAR) en Angelo Boonman (AVAR) mee op de videoschermen.

Bij Feyenoord - PSV - de strijd tussen de nummers acht en drie van de ranglijst - roept Bas Nijhuis beide teams om 14.30 uur op voor de aftrap. Rogier Honig en Rens Bluemink zijn de assistent-scheidsrechters, terwijl Jeroen Manschot dienst doet als vierde official. In Zeist zitten Dennis Higler en Jeroen Balder paraat als VAR en AVAR.

Beslissing periodetitel

In de Keuken Kampioen Divisie wordt vrijdag de strijd om de tweede periodetitel beslist. FC Volendam heeft alles in eigen hand. De oranjehemden hebben een punt voorsprong op SC Cambuur en nemen het in eigen huis op tegen MVV Maastricht. Scheidsrechter Siemen Mulder fluit om 20.00 uur voor de aftrap. De eerste periode werd gewonnen door NAC Breda.

Als Volendam steken laat vallen, heeft SC Cambuur de periodetitel voor het grijpen. De Friezen, koploper in de algemene ranglijst van de Keuken Kampioen Divisie spelen vrijdagavond de topper tegen Jong Ajax, de nummer twee in de stand. Scheidsrechter Sander van der Eijk heeft in Leeuwarden de leiding. Bij de wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie is geen videoarbitrage aanwezig. 

A

Aanstellingen Eredivisie, speelronde 17

 

sc Heerenveen - Willem II (vrijdag 13 december, 20.00 uur)

ScheidsrechterHigler
Assistent-scheidsrechters Van Zuilen
  Brondijk
Vierde official Bos
VAR Dieperink
AVAR Hoekstra
 

ADO Den Haag - FC Groningen (zaterdag 14 december, 18.30 uur)

ScheidsrechterKooij
Assistent-scheidsrechters De Nas
  Ketting
Vierde official Gerrets
VAR Martens
AVAR Van Vlokhoven
 

Fortuna Sittard - RKC Waalwijk (zaterdag 14 december, 19.45 uur)

ScheidsrechterKamphuis
Assistent-scheidsrechters Polman
  Van de Ven
Vierde official Van der Laan
VAR Pérez
AVAR De Groot
 

VVV-Venlo - PEC Zwolle (zaterdag 14 december, 19.45 uur)

ScheidsrechterNagtegaal
Assistent-scheidsrechters Boonman
  Nanninga
Vierde official Ruperti
VAR Mulder
AVAR Langeland
 

FC Twente - Vitesse (zaterdag 14 december, 20.45 uur)

ScheidsrechterLindhout
Assistent-scheidsrechters Vandeursen
  Inia
Vierde official Bijl
VAR Bax
AVAR Bodde
 

FC Emmen - Sparta Rotterdam (zondag 15 december, 12.15 uur)

ScheidsrechterVan de Graaf
Assistent-scheidsrechters Hoekstra
  Fikkert
Vierde official Teuben
VAR Van der Eijk
AVAR Zijlstra
 

Feyenoord - PSV (zondag 15 december, 14.30 uur)

ScheidsrechterNijhuis
Assistent-scheidsrechters Honig
  Bluemink
Vierde official Manschot
VAR Higler
AVAR Balder
 

AZ - Ajax (zondag 15 december, 16.45 uur)

ScheidsrechterMakkelie
Assistent-scheidsrechters Diks
  Steegstra
Vierde official Kamphuis
VAR Blom
AVAR Boonman
 

Heracles Almelo - FC Utrecht (zondag 15 december, 16.45 uur)

ScheidsrechterGözübüyük
Assistent-scheidsrechters Schaap
  De Vries
Vierde official Oostrom
VAR Cantineau
AVAR Kleinjan

Inlogformulier