Opkomende activiteiten

woensdag 3 juni, 19:30 -
Training
----------------------------------
woensdag 10 juni, 19:30 -
Training
----------------------------------
woensdag 17 juni, 19:30 -
Training
----------------------------------
woensdag 24 juni, 19:30 -
Training
----------------------------------
dinsdag 30 juni, 19:30 -
Bestuursvergadering bij Dave
----------------------------------

FC Groningen - Feyenoord is het duel tussen twee clubs die na een stroeve start de weg naar boven hebben gevonden. De thuisclub pakte in de laatste vijf Eredivisiewedstrijden liefst dertien punten, terwijl Feyenoord onder leiding van de nieuwe coach Dick Advocaat VVV-Venlo en RKC Waalwijk versloeg. Jeroen Manschot is zondag de arbiter in het Hitachi Capital Mobility Stadion.

Björn Kuipers fluit zaterdag FC Utrecht - AZ. 

De 37-jarige scheidsrechter fluit om 12.15 uur voor de aftrap. Zijn arbitrale team in Groningen bestaat verder uit assistent-scheidsrechters Johan Balder en Joost van Zuilen. Edwin van de Graaf staat paraat als vierde official, terwijl Serdar Gözübüyük (VAR) en Charl Schaap (AVAR) in het ARAG KNVB Replay Center meekijken op de videoschermen.

Koploper Ajax ontvangt zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA het goed draaiende Heracles Almelo, de nummer zeven van de ranglijst. Dennis Higler is aangesteld als scheidsrechter, Edgar Bijl als VAR. PSV neemt het zondagmiddag onder leiding van Bas Nijhuis op tegen sc Heerenveen. Jochem Kamphuis biedt als VAR visuele ondersteuning.

Twee keer FC Utrecht - AZ

Komend weekend staat zowel in de Eredivisie als in de Keuken Kampioen Divisie een ontmoeting tussen FC Utrecht en AZ op het programma. Op het hoogste niveau treffen beide clubs elkaar zaterdagavond om 18.30 uur in de Galgenwaard. Björn Kuipers is hier de arbiter, Pol van Boekel staat hem bij als VAR. Vrijdagavond nemen de beloftenteams van beide clubs het tegen elkaar op. Jong FC Utrecht - Jong AZ wordt geleid door Sam Dröge. Op maandagavond volgen nog vier inhaalwedstrijden uit de 15e speelronde. Bij de wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie is geen videoarbitrage aanwezig.

 

Aanstellingen Eredivisie, speelronde 14

 

FC Utrecht - AZ (zaterdag 23 november, 18.30 uur)

ScheidsrechterKuipers
Assistent-scheidsrechters Van Roekel
  Zeinstra
Vierde official Van der Laan
VAR Van Boekel
AVAR Van Zuilen
 

Ajax - Heracles Almelo (zaterdag 23 november, 19.45 uur)

ScheidsrechterHigler
Assistent-scheidsrechters Boonman
  Dobre
Vierde official Ruperti
VAR Bijl
AVAR Jansen
 

PEC Zwolle - Fortuna Sittard (zaterdag 23 november, 19.45 uur)

ScheidsrechterKooij
Assistent-scheidsrechters Goossens
  Lapar
Vierde official Bos
VAR Blank
AVAR Van Marrewijk
 

ADO Den Haag - Willem II (zaterdag 23 november, 20.45 uur)

ScheidsrechterLindhout
Assistent-scheidsrechters Inia
  Fikkert
Vierde official Nagtegaal
VAR Van den Kerkhof
AVAR Van Dongen
 

FC Groningen - Feyenoord (zondag 24 november, 12.15 uur)

ScheidsrechterManschot
Assistent-scheidsrechters Balder
  Van Zuilen
Vierde official Van de Graaf
VAR Gözübüyük
AVAR Schaap
 

PSV - sc Heerenveen (zondag 24 november, 14.30 uur)

ScheidsrechterNijhuis
Assistent-scheidsrechters Polman
  Kleinjan
Vierde official Teuben
VAR Kamphuis
AVAR Ribbink
 

RKC Waalwijk - FC Emmen (zondag 24 november, 14.30 uur)

ScheidsrechterMartens
Assistent-scheidsrechters Brondijk
  Ketting
Vierde official Gansner
VAR Pérez
AVAR Bexkens
 

Sparta Rotterdam - Vitesse (zondag 24 november, 16.45 uur)

ScheidsrechterBax
Assistent-scheidsrechters Bluemink
  De Nas
Vierde official Gerrets
VAR Oostrom
AVAR Strijker
 

VVV-Venlo - FC Twente (zondag 24 november, 16.45 uur)

ScheidsrechterMulder
Assistent-scheidsrechters Siebert
  Weterings
Vierde official Hensgens
VAR Van der Eijk
AVAR Van Vlokhoven

Inlogformulier