Opkomende activiteiten

woensdag 20 november, 19:45 -
training
----------------------------------
woensdag 27 november, 19:45 -
training
----------------------------------

Aanstellingen Eredivisie, speelronde 10

 

AZ - sc Heerenveen (zaterdag 19 oktober, 18.30 uur)

Scheidsrechter 
 Kuipers
Assistent-scheidsrechters Van Roekel
  Zeinstra
Vierde official Oostrom
VAR Ruperti
AVAR Dobre
 

RKC Waalwijk - Ajax (zaterdag 19 oktober, 18.30 uur)

ScheidsrechterLindhout
Assistent-scheidsrechters Bluemink
  De Nas
Vierde official Blank
VAR Dieperink
AVAR Hoekstra
 

FC Twente - Willem II (zaterdag 19 oktober, 19.45 uur)

ScheidsrechterVan den Kerkhof
Assistent-scheidsrechters Van Dongen
  Fikkert
Vierde official Martens
VAR Gözübüyuk
AVAR Polman
 

FC Utrecht - PSV (zaterdag 19 oktober, 20.45 uur)

ScheidsrechterMakkelie
Assistent-scheidsrechters Diks
  Steegstra
Vierde official Van der Eijk
VAR Kamphuis
AVAR Van Zuilen
 

VVV-Venlo - Vitesse (zaterdag 19 oktober, 20.45 uur)

ScheidsrechterMulder
Assistent-scheidsrechters Strijker
  Inia
Vierde official Hensgens
VAR Bijl
AVAR Balder
 

PEC Zwolle - ADO Den Haag (zondag 20 oktober, 12.15 uur)

ScheidsrechterGözübüyük
Assistent-scheidsrechters Schaap
  De Vries
Vierde official Bos
VAR Bax
AVAR Van Kampen
 

FC Groningen - Sparta Rotterdam (zondag 20 oktober, 14.30 uur)

ScheidsrechterBlom
Assistent-scheidsrechters Van de Ven
  Kleinjan
Vierde official Gansner
VAR Teuben
AVAR Van Vlokhoven
 

FC Emmen - Fortuna Sittard (zondag 20 oktober, 14.30 uur)

ScheidsrechterNijhuis
Assistent-scheidsrechters Polman
  Bexkens
Vierde official Dröge
VAR Oostrom
AVAR Janson
 

Feyenoord - Heracles Almelo (zondag 20 oktober, 16.45 uur)

ScheidsrechterManschot
Assistent-scheidsrechters Dobre
  Honig
Vierde official Cantineau
VAR Pérez
AVAR Bluemink

 

Aanstellingen Keuken Kampioen Divisie, speelronde 11

 

Jong AZ - Jong Ajax (vrijdag 18 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterBijl
Assistent-scheidsrechters Van Vlokhoven
  Van der Vrande
Vierde official Weiland
 

FC Den Bosch - Roda JC (vrijdag 18 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterCantineau
Assistent-scheidsrechters Vandeursen
  Lapar
Vierde official De Cock
 

Jong FC Utrecht - De Graafschap (vrijdag 18 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterPérez
Assistent-scheidsrechters Bodde
  Van Marrewijk
Vierde official Wiersma
 

N.E.C. - Jong PSV (vrijdag 18 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterTeuben
Assistent-scheidsrechters Osseweijer
  Overtoom
Vierde official Winkel
 

SC Cambuur - TOP Oss (vrijdag 18 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterBax
Assistent-scheidsrechters Brondijk
  Van Kampen
Vierde official Rozendal
 

FC Dordrecht - Helmond Sport (vrijdag 18 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterVan der Laan
Assistent-scheidsrechters Nanninga
  Kucukerbir
Vierde official Aafouallah
 

FC Eindhoven - NAC Breda (vrijdag 18 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterVan der Eijk
Assistent-scheidsrechters Balder
  Van Zuilen
Vierde official Voncken
 

Go Ahead Eagles - FC Volendam (vrijdag 18 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterVan de Graaf
Assistent-scheidsrechters Janson
  Ketting
Vierde official Eijgelsheim
 

MVV - Excelsior (vrijdag 18 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterPirard
Assistent-scheidsrechters Blaise
  Massa
Vierde official Vereijken
 

Telstar - Almere City FC (vrijdag 18 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterGerrets
Assistent-scheidsrechters Waleveld
  Westhof
Vierde official Hardeman
 

Jong Ajax - Jong FC Utrecht (maandag 21 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterRuperti
Assistent-scheidsrechters Beijer
  De Groot
Vierde official Sahiner
 

Jong AZ - N.E.C. (maandag 20 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterDröge
Assistent-scheidsrechters Langeland
  Ribbink
Vierde official Ris
 

NAC Breda - De Graafschap (maandag 20 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterKooij
Assistent-scheidsrechters Goossens
  Hoekstra
Vierde official Vos
 

Jong PSV - FC Eindhoven (maandag 20 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterMartens
Assistent-scheidsrechters Frijn
  Persoon
Vierde official Smit

 

Inlogformulier