Opkomende activiteiten

dinsdag 17 december, 20:30 -
bestuursvergadering bij Peter
----------------------------------
woensdag 18 december, 19:45 -
training
----------------------------------
zondag 22 december, 15:00 -
winteractiviteit in de lutte
----------------------------------

Aanstellingen Eredivisie, speelronde 9

 

FC Groningen  - RKC Waalwijk (vrijdag 4 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterKooij
Assistent-scheidsrechters Honig
  Osseweijer
Vierde official Oostrom
VAR Blom
AVAR Polman
 

Heracles Almelo - FC Emmen (zaterdag 5 oktober, 18.30 uur)

ScheidsrechterVan der Eijk
Assistent-scheidsrechters Brondijk
  Van de Ven
Vierde official Ruperti
VAR Kamphuis
AVAR Beijer
 

Vitesse - FC Utrecht (zaterdag 5 oktober, 19.45 uur)

ScheidsrechterKuipers
Assistent-scheidsrechters Van Roekel
  Zeinstra
Vierde official Bax
VAR Van Boekel
AVAR Schaap
 

Sparta Rotterdam - FC Twente (zaterdag 5 oktober, 19.45 uur)

ScheidsrechterManschot
Assistent-scheidsrechters Hoekstra
  Janson
Vierde official Bijl
VAR Blank
AVAR Zijlstra
 

sc Heerenveen - PEC Zwolle (zaterdag 5 oktober, 20.45 uur)

ScheidsrechterMakkelie
Assistent-scheidsrechters Diks
  Steegstra
Vierde official Nagtegaal
VAR Oostrom
AVAR De Vries
 

ADO Den Haag - Ajax (zondag 6 oktober, 12.15 uur)

ScheidsrechterBlom
Assistent-scheidsrechters Van Dongen
  Boonman
Vierde official Martens
VAR Nijhuis
AVAR Osseweijer
 

Fortuna Sittard - Feyenoord (zondag 6 oktober, 14.30 uur)

ScheidsrechterVan Boekel
Assistent-scheidsrechters Goossens
  Siebert
Vierde official Gerrets
VAR Van den Kerkhof
AVAR Janssen
 

PSV - VVV-Venlo (zondag 6 oktober, 16.45 uur)

ScheidsrechterLindhout
Assistent-scheidsrechters Bluemink
  Polman
Vierde official Blank
VAR Dieperink
AVAR Kleinjan
 

Willem II - AZ (zondag 6 oktober, 16.45 uur)

ScheidsrechterHigler
Assistent-scheidsrechters Balder
  Van Zuilen
Vierde official Hensgens
VAR Van der Eijk
AVAR Strijker

NEEM EEN KIJKJE!Zo ziet het ARAG KNVB Replay Center eruit.

Aanstellingen Keuken Kampioen Divisie, speelronde 9

 

Jong Ajax - FC Eindhoven (vrijdag 4 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterHensgens
Assistent-scheidsrechters Nanninga
  Langeland
Vierde official Aafouallah
 

De Graafschap - Almere City FC (vrijdag 4 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterBax
Assistent-scheidsrechters Jansen
  Weterings
Vierde official Rozendal
 

FC Den Bosch - TOP Oss (vrijdag 4 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterVan de Graaf
Assistent-scheidsrechters Strijker
  Bexkens
Vierde official Ris
 

NAC Breda - N.E.C. (vrijdag 4 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterVan den Kerkhof
Assistent-scheidsrechters Vandeursen
  Ketting
Vierde official Smit
 

Jong PSV - FC Volendam (vrijdag 4 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterDebeuckelaere
Assistent-scheidsrechters Lesceux
  Devriese
Vierde official Vereijken
 

SC Cambuur - Excelsior (vrijdag 4 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterKamphuis
Assistent-scheidsrechters Dobre
  Kleinjan
Vierde official Winkel
 

FC Dordrecht - Jong FC Utrecht (vrijdag 4 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterDröge
Assistent-scheidsrechters Inia
  Frijn
Vierde official Eijgelsheim
 

Go Ahead Eagles - Jong AZ (vrijdag 4 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterNagtegaal
Assistent-scheidsrechters Beijer
  Waleveld
Vierde official Vos
 

Helmond Sport - MVV (vrijdag 4 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterMartens
Assistent-scheidsrechters Van Vlokhoven
  Van Marrewijk
Vierde official Sahiner
 

Telstar - Roda JC (vrijdag 4 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterBijl
Assistent-scheidsrechters Krijt
  Persoon
Vierde official Wiersma

Inlogformulier