Opkomende activiteiten

woensdag 3 juni, 19:30 -
Training
----------------------------------
woensdag 10 juni, 19:30 -
Training
----------------------------------
woensdag 17 juni, 19:30 -
Training
----------------------------------
woensdag 24 juni, 19:30 -
Training
----------------------------------
dinsdag 30 juni, 19:30 -
Bestuursvergadering bij Dave
----------------------------------

Als de stand van de wedstrijd na de reguliere speelduur nog gelijk is, dan wordt aansluitend aan de wedstrijd een verlenging gespeeld. De wedstrijd wordt als volgt verlengd:

  1. Onmiddellijk na het verstrijken van de wedstrijd wordt er, nadat er opnieuw is geloot voor beginschop of doelkeuze, een verlenging gespeeld waarvan de speelduur op grond van het reglement, de spelregels en/of de publicatie in het Handboek moet worden aangehouden;
  2. Na de 1e helft moet van doel worden gewisseld en volgt de 2e helft van de verlenging;
  3. Geldt voor een wedstrijd de reglementaire bepaling dat maximaal 3 wisselspelers mogen worden ingezet, dan is het voor die wedstrijden tijdens de verlening toegestaan een 4e wisselspeler in te zetten. Als een ploeg nog niet alle wissels heeft gebruikt in de reguliere speeltijd, dan hebben ze deze wissels nog tegoed in de verlenging;
  4. Is er, nadat de verlenging in zijn geheel is uitgespeeld, nog geen beslissing gevallen, dan wordt een beslissing verkregen door het nemen van strafschoppen op de wijze zoals omschreven in de “Regels van het Voetbalspel” (via het “ABBA-systeem”);
  5. In geval er sprake is van een ondertal bij één van de teams (bijvoorbeeld als gevolg van een rode kaart), dan dient de scheidsrechter er op toe te zien dat het andere team één (of meerdere) speler(s) aanwijst die niet aan de serie van strafschoppen zal (of zullen) deelnemen tot het moment dat beide teams even veel spelers beschikbaar hebben voor deze strafschoppenserie;
  6. De strafschoppenserie wordt pas beëindigd op het moment dat er een winnaar van deze serie bekend zal zijn (indien na 5 strafschoppen van elk team nog geen beslissing is verkregen dan dienen er via het “ABBA-systeem” strafschoppen te worden genomen tot er een beslissing is verkregen);
  7. Het resultaat van de strafschoppenserie dient te worden vermeld op het mDWF.

Hierbij nog een link voor nadere uitleg van de ABBA strafschoppenserie:

https://www.knvb.nl/nieuws/assist-wedstrijdsecretarissen/assist-wedstrijdsecretarissen/50819/strafschoppenserie-genomen

Voor de volledige reglementen verwijzen we jullie naar onderstaande link:

https://www.knvb.nl/assist/assist-wedstrijdsecretarissen/veldvoetbal/regelgeving/schemas-nacompetitie-veld

 

Inlogformulier