Opkomende activiteiten

dinsdag 27 augustus, 19:30 -
Bestuursvergadering bij Jos
----------------------------------
woensdag 28 augustus, 19:45 -
training
----------------------------------
dinsdag, 4 juni, 2019
0626 Mannen Zaterdag nacompetitie 2e ronde (lnd) 0626
3e divisie/Hoofdklasse 2e ronde
9376 SJC 1 Volendam (rkav) 1 20:00
9433 Sparta Nijkerk 1 Eemdijk 1 20:00 SC: Kloeze te J.(CBDS86L)
AS1: Hout van G.W.G.(BXNC046)
AS2: Moraal G.A.(GHHK54E)
9437 SC Feyenoord 1 Staphorst 1 20:00 SC: Prooi C.(CFXZ47P)
AS1: Otten P.(FTWT60K)
AS2: Bogers S.H.P.(FWDN35C)
woensdag, 5 juni, 2019
0626 Mannen Zaterdag nacompetitie 2e ronde (lnd) 0626
2e divisie/3e divisie 2e ronde
9428 VVSB 1 Quick Boys 1 20:00 SC: Brito Roque de S.(FRKQ64T)
CH: Haaften van C.L.(FFFP997)
AS1: Meijers M.(FZBL72U)
AS2: Weever K.(GCNR37X)
VO: Lensink J.A.B.(FVPJ80H)
9430 ASWH 1 Lienden 1 20:00
VO: Kloet M.J.(BLTN84X)
3e divisie/Hoofdklasse 2e ronde
9446 SDO 1 Gemert 1 19:30
0636 Onder 19 competitie Zaterdag nacompetitie 1e ronde 0636
1e divisie/2e divisie 1e ronde
9310 RJO Brabant United JO19-1 FC Dordrecht JO19-1 19:00 SC: Karremans R.H.(BBHH14Q)
AS2: Hoogsteder J.W.M.(BMZK13F)
9343 Go Ahead Eagles JO19-1 Kon. HFC JO19-1 20:00 SC: Kok M.J.(BTMC342)
AS1: Ven van de M.H.L.(BXDY45T)
AS2: Witsiers B.(FFFP023)
donderdag, 6 juni, 2019
0626 Mannen Zaterdag nacompetitie 2e ronde (lnd) 0626
3e divisie/Hoofdklasse 2e ronde
9377 OJC ROSMALEN 1 Hoogeveen 1 20:00 SC: Winter de F.R.(BGRW573)
AS1: Hul van der C.D.R.(GJKP164)
AS2: Smets B.A.C.(GDMG81P)
9445 Hoogland 1 JVC Cuijk 1 20:00
zaterdag, 8 juni, 2019
0626 Mannen Zaterdag nacompetitie 2e ronde (lnd) 0626
2e divisie/3e divisie 2e ronde
9429 Quick Boys 1 VVSB 1 17:00 SC: Bronsvoort W.H.(BQVR63D)
AS1: Smalen de J.M.(GCKB99K)
AS2: Kromme N.(FRKT374)
VO: Kloeze te J.(CBDS86L)
Pagina 1 van 3
Printdatum: 03-jun-2019
District: KNVB-DISTRICT-LANDELIJK
Team Thuis Team uit Aanv. Officials
Wed.
nr
Overzicht Wedstrijdprogramma
9431 Lienden 1 ASWH 1 14:30
VO: Kuijntjes W.H.(GKDQ30F)
3e divisie/Hoofdklasse 2e ronde
9434 Eemdijk 1 Sparta Nijkerk 1 14:30 SC: Henshuijs P.(FTWN87R)
AS1: Meints R.(FJDF84D)
AS2: Westing van S.W.A.J.(LZHF71H)
9435 Volendam (rkav) 1 SJC 1 14:30 SC: Paarhuis M.G.(FPML037)
AS1: Janssen R.(FZDL16U)
AS2: Koning de L.T.(GHDP323)
9438 Staphorst 1 SC Feyenoord 1 14:30 SC: Witlox R.(FZMC25G)
AS1: Rodenburg Y.M.G.(NZDV17F)
AS2: Henkens D.(FVBB746)
9447 Gemert 1 SDO 1 14:00
0632 Mannen Zaterdag nacompetitie 2e ronde 0632
Hoofdklasse/1e klasse 2e ronde
9439 Spijkenisse 1 Noordscheschut 1 14:30 SC: Hardeman T.(LXVT63Q)
AS1: Kaya B.(FXHR205)
AS2: Leenstra R.(LVZV487)
9440 ARC 1 SHO 1 14:30 SC: Meilink R.(BNYJ32J)
AS1: Teders J.(GCXB90A)
AS2: Faber L.(FQLG03K)
9441 Nootdorp 1 DTS Ede 1 14:30 SC: Oosting M.(BGWM82Q)
AS1: Bussem-Scheffers mevr B.H.P.(PLBJ39P)
AS2: Rozemeijer S.(FTFZ62P)
9442 Kloetinge 1 DETO 1 14:30 SC: Jobse M.(BZMV734)
AS1: Bolwerk M.W.J.(GFZX185)
AS2: Hoogland C.S.(FTFP72C)
9444 Bennekom 1 Go Ahead K. 1 15:00 SC: Shukrula mevr S.(LXZC87D)
AS1: Snoeren mevr D.G.H.(LXVY09Z)
AS2: Hoogendijk mevr F.M.(GCPT68X)
0636 Onder 19 competitie Zaterdag nacompetitie 1e ronde 0636
2e divisie/3e divisie 1e ronde, 2B/3BC
9318 FC Eindhoven JO19-1 Jodan Boys JO19-1 15:00 SC: DISTRICT-OOST
0637 Onder 19 competitie Zaterdag nacompetitie 2e ronde 0637
2e divisie/3e divisie 2e ronde, 2A/3AD
9417 Olde Veste'54 JO19-1 Argon JO19-1 15:00 SC: DISTRICT-NOORD
9418 Hercules JO19-1 Be Quick 1887 JO19-1 15:00
2e divisie/3e divisie 2e ronde, 2B/3BC
9419 Quick JO19-1 Forum Sport JO19-1 14:30 SC: DISTRICT-ZUID1
0640 Onder 17 competitie Zaterdag nacompetitie 2e ronde 0640
1e divisie/2e divisie 2e ronde
9420 Roda JC JO17-1 FC Emmen JO17-1 14:30 SC: Huijs S.J.F.(LZRR308)
9421 Cambuur L. JO17-1 Quick JO17-1 12:45 SC: Bosscha S.F.(GMHH51H)
2e divisie/3e divisie 2e ronde, 2A/3AD
9422 Be Quick 1887 JO17-1 AFC JO17-2 14:00 SC: Wolthof J.(MKYP00I)
AS1: Grupstra S.(LYND92B)
AS2: Braaksma P(BFSV62Q)
9423 Kampong JO17-1 Roda 46 JO17-1 11:45
Pagina 2 van 3
Printdatum: 03-jun-2019
District: KNVB-DISTRICT-LANDELIJK
Team Thuis Team uit Aanv. Officials
Wed.
nr
Overzicht Wedstrijdprogramma
2e divisie/3e divisie 2e ronde, 2B/3BC
9424 UNA JO17-1 JVOZ JO17-1 15:00 SC: DISTRICT-ZUID1
9425 DSO JO17-1 Spartaan'20 JO17-1 12:30
maandag, 10 juni, 2019
0616 Mannen Zondag nacompetitie 3e ronde 0616
hoofdklasse/1e klasse 3e ronde
9448 JOS/W'graafsmeer 1 DHC 1 14:00 SC: Tjong A Hung M.S.(CBQD47Q)
CH: Dragt R.(MCQK16M)
AS1: Langenberg J.(GMWX666)
AS2: Linders W.J.M.(FQZL864)
9450 Moerse Boys 1 Bemmel SC 1 14:30 SC: Huizinga B.H.(BBBX25Y)
AS1: Mentink L.G.A.(MDLT87V)
AS2: Winter F.(CBVB40K)
0626 Mannen Zaterdag nacompetitie 2e ronde (lnd) 0626
3e divisie/Hoofdklasse 2e ronde
9436 Hoogeveen 1 OJC ROSMALEN 1 14:30 SC: Hennepe te M.A.(CFWC545)
AS1: Mun van G.(FYJC62R)
AS2: Reinds R.D.(BNRH92C)
dinsdag, 11 juni, 2019
0632 Mannen Zaterdag nacompetitie 2e ronde 0632
Hoofdklasse/1e klasse 2e ronde
9443 Sliedrecht 1 Roda 46 1 20:00
AS1: Koornneef J.A.(FQJC77F)
AS2: Lampers B.S.(FZVK68W)
donderdag, 13 juni, 2019
0616 Mannen Zondag nacompetitie 3e ronde 0616
hoofdklasse/1e klasse 3e ronde
9449 TOP 1 Leonidas 1 20:00 SC: Jensch J.C.(CHDW59X)
CH: Dragt R.(MCQK16M)
AS1: Landman M.(LXTR20V)
AS2: Nagtegaal T.(QKYT622)
9451 Fortuna Wormerv. 1 VKW 1 20:00 SC: Midden A.J.F.(FYKG239)
AS1: Kunst R.(MBTV31K)
AS2: Kaya B.(FXHR205)
Pagina 3 van 3

Inlogformulier