Opkomende activiteiten

woensdag 16 oktober, 19:45 -
training
----------------------------------
woensdag 23 oktober, 15:00 -
Cursus vv Reutum
----------------------------------
woensdag 23 oktober, 19:45 -
training
----------------------------------
dinsdag 12 november, 19:30 -
Bestuursvergadering bij Robbie
----------------------------------

Scheidsrechter Bas Nijhuis is zondag de leidsman bij de derby van het noorden tussen sc Heerenveen en FC Groningen. De Tukker fluit voor het eerst sinds november weer een duel in de Eredivisie. Hij was lang uit de roulatie door een knieblessure en maakte eind maart zijn rentree in de Keuken Kampioen Divisie.

Danny Makkelie fluit vrijdagavond het degradatieduel tussen NAC Breda en FC Emmen.

Middenmotors Heerenveen (tiende) en Groningen (achtste) treffen elkaar zondag in het Abe Lenstra Stadion waar Nijhuis om 14.30 uur voor de aftrap fluit. Hij krijgt aan de zijlijnen assistentie van Joost van Zuilen en Patrick Langkamp. Jannick van der Laan is de vierde official. Nijhuis wordt in het ARAG KNVB Replay Center bijgestaan door Christiaan Bax (VAR) en Cristian Dobre (AVAR).

Eredivisie-koploper Ajax ontvangt zaterdag in de Johan Cruijff ArenA Excelsior. Pol van Boekel is de arbiter van dienst, terwijl Siemen Mulder als VAR fungeert. PSV neemt het een dag later (12.15 uur) in eigen huis op tegen De Graafschap, onder leiding van Allard Lindhout. Jochem Kamphuis fungeert in Zeist als VAR.

De 30e speelronde wordt vrijdagavond geopend door twee teams die zich in de onderste regionen bevinden. Hekkensluiter NAC Breda ontvangt om 20.00 uur de nummer vijftien FC Emmen. Danny Makkelie is in Breda de arbiter, Pol van Boekel kijkt in het ARAG KNVB Replay Center mee als VAR.

Martens en Van den Kerkhof

Met nog vijf wedstrijden te gaan in de Keuken Kampioen Divisie is het verschil tussen koploper FC Twente en naaste belager Sparta Rotterdam geslonken tot zeven punten. De Tukkers, die afgelopen weekend in eigen huis met 0-1 verloren van FC Dordrecht, ontvangen in deze 34e speelronde Telstar. Richard Martens treedt in Enschede aan als arbiter. Martin van den Kerkhof fluit zondag Sparta Rotterdam - TOP Oss. Bij de wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie is geen videoarbitrage actief.

Aanstellingen Eredivisie, speelronde 30

 

NAC Breda - FC Emmen (vrijdag 12 april, 20.00 uur)

 

Ajax - Excelsior (zaterdag 13 april, 18.30 uur)

 

AZ - ADO Den Haag (zaterdag 13 april, 18.30 uur)

 

Feyenoord - Heracles Almelo (zaterdag 13 april, 20.45 uur)

 

Fortuna Sittard - VVV-Venlo (zaterdag 13 april, 20.45 uur)

 

PSV - De Graafschap (zondag 14 april, 12.15 uur)

 

sc Heerenveen - FC Groningen (zondag 14 april, 14.30 uur)

 

Willem II - PEC Zwolle (zondag 14 april, 14.30 uur)

 

FC Utrecht - Vitesse (zondag 14 april, 16.45 uur)

NEEM EEN KIJKJE!Zo ziet het ARAG KNVB Replay Center eruit.

Aanstellingen Keuken Kampioen Divisie, speelronde 34

 

 Jong AZ - RKC Waalwijk (vrijdag 12 april, 20.00 uur)

 

FC Twente - Telstar (vrijdag 12 april, 20.00 uur)

 

N.E.C. - Helmond Sport (vrijdag 12 april, 20.00 uur)

 

SC Cambuur - Jong FC Utrecht (vrijdag 12 april, 20.00 uur)

 

FC Dordrecht - MVV (vrijdag 12 april, 20.00 uur)

 

FC Eindhoven - Roda JC (vrijdag 12 april, 20.00 uur)

 

FC Volendam - Jong PSV (vrijdag 12 april, 20.00 uur)

 

Almere City FC - FC Den Bosch (vrijdag 12 april, 20.00 uur)

 

Sparta Rotterdam - TOP Oss (zondag 14 april, 14.30 uur)

 

Jong Ajax - Go Ahead Eagles (maandag 15 april, 20.00 uur)

RANGLIJSTBekijk de actuele stand in de Keuken Kampioen Divisie.

Inlogformulier