Opkomende activiteiten

woensdag 27 maart, 19:45 -
Training bij De Lutte
----------------------------------
woensdag 3 april, 19:45 -
training
----------------------------------
woensdag 10 april, 19:45 -
training
----------------------------------
vrijdag 12 april, 19:00 - 21:00
spelregelavond De Esch
----------------------------------

Het eindoordeel

„De verhalen dat Twente wel heel goedkoop aan de penalty’s komt, zijn op niets gebaseerd. Van de negen strafschoppen zijn er drie zwaar bestraft, maar de beslissingen kloppen wel. Alleen die tegen Sparta is 100 procent onterecht. De rest is allemaal juist. Ja, 10 penalty’s in een seizoen is veel, maar de kans dat je als koploper vaker in zulke situaties terechtkomt, is groter dan bij veel andere teams. Ploegen die bovenaan staan, vallen aan en komen vaak in het strafschopgebied van de tegenstanders.”

Inlogformulier