Opkomende activiteiten

dinsdag 12 maart, 08:00 - 17:00
Vergadering
----------------------------------

Vanwege de interlands van het Nederlands elftal en Jong Oranje is er dit weekeinde alleen een programma in de Keuken Kampioen Divisie. Het affiche dat het meest in het oog springt is de ontmoeting op zondag tussen Go Ahead Eagles en Roda JC. Serdar Gözübüyük heeft de leiding over dit duel tussen de twee voormalige Eredivisionisten en fluit om 12.15 uur voor de aftrap.

Later op de middag, vanaf 14.30 uur, fluit Richard Martens het duel tussen Sparta Rotterdam en SC Cambuur, respectievelijk de nummer vier en zes van de ranglijst. De verrassende koploper Almere City FC gaat vrijdagavond op bezoek bij FC Volendam. Hier is Martin van den Kerkhof de arbiter van dienst. Bij de wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie is geen videoarbitrage actief.

Inlogformulier