Opkomende activiteiten

woensdag 20 maart, 19:45 -
Training bij De Lutte
----------------------------------
woensdag 27 maart, 19:45 -
Training bij De Lutte
----------------------------------
Ik ben ontzettend trots, dit is een prachtige beloning op een goed seizoen'', zei Kuipers. De Europa Leaguefinale wordt op 16 mei gespeeld in Lyon. De scheidsrechter uit Oldenzaal mocht vijf jaar geleden ook al de finale van de Europa League fluiten, toen in Amsterdam tussen Chelsea en Benfica. Een jaar later had Kuipers de leiding bij de eindstrijd van de Champions League. Kuipers gaat komende zomer voor de tweede keer naar het WK. Hij was ook actief op het WK 2014 en floot wedstrijden op de EK's van 2012 en 2016. De Tukker hoopt vurig dat hij op 15 juli in Moskou de WK-finale mag fluiten. ,,Dat is een jongensdroom. Het zou een heel mooi en emotioneel moment zijn als die uitkomt'', zei Kuipers onlangs. ,,Voor een scheidsrechter is dat het hoogst mogelijke.''                                                                                                            
De finale van de Champions League tussen titelverdediger Real Madrid en Liverpool staat in Kiev onder leiding van Milorad Mazic uit Servië.

Inlogformulier