Opkomende activiteiten

woensdag 7 december, 19:30 -
training
----------------------------------
woensdag 14 december, 19:30 -
training
----------------------------------
maandag 19 december, 19:30 -
Bestuursvergadering bij Jos
----------------------------------
woensdag 21 december, 19:30 -
laatste training 2022
----------------------------------

Aanstellingen Eredivisie, speelronde 13

 

SC Cambuur - N.E.C. (vrijdag 4 november, 20.00 uur)

ScheidsrechterVan der Laan
Assistent-scheidsrechters Bluemink
  Nanninga
Vierde official Timmer
VAR Makkelie
AVAR Van Dongen
 

Vitesse - Sparta Rotterdam (zaterdag 5 november, 16.30 uur)

ScheidsrechterVan Boekel
Assistent-scheidsrechters Schaap
  Ozinga
Vierde official Gansner
VAR Kooij
AVAR Been
 

Fortuna Sittard - FC Emmen (zaterdag 5 november, 18.45 uur)

ScheidsrechterHigler
Assistent-scheidsrechters Diks
  Ketting
Vierde official Blank
VAR Dieperink
AVAR Kucukerbir
 

Excelsior - sc Heerenveen (zaterdag 5 november, 21.00 uur)

ScheidsrechterHensgens
Assistent-scheidsrechters De Nas
  Fikkert
Vierde official Ruperti
VAR Kamphuis
AVAR Ribbink
 

FC Utrecht - FC Groningen (zondag 6 november, 12.15 uur)

ScheidsrechterVan de Graaf
Assistent-scheidsrechters Vandeursen
  Van de Ven
Vierde official Vereijken
VAR Bos
AVAR Van Kampen
 

FC Volendam - Feyenoord (zondag 6 november, 14.30 uur)

ScheidsrechterNijhuis
Assistent-scheidsrechters Goossens
  Weterings
Vierde official Wiersma
VAR Pérez
AVAR Overtoom
 

FC Twente - Go Ahead Eagles (zondag 6 november, 14.30 uur)

ScheidsrechterManschot
Assistent-scheidsrechters Polman
  Brondijk
Vierde official Kooij
VAR Martens
AVAR Honig
 

Ajax - PSV (zondag 6 november, 16.45 uur) 

ScheidsrechterMakkelie
Assistent-scheidsrechters Steegstra
  De Vries
Vierde official Kamphuis
VAR Van Boekel
AVAR De Nas
 

RKC Waalwijk - AZ (zondag 6 november, 16.45 uur)

ScheidsrechterVan den Kerkhof
Assistent-scheidsrechters Van Dongen
  Kleinjan
Vierde official Teuben
VAR Blank
AVAR Dobre

Aanstellingen Eredivisie, inhaalduels speelronde 12

 

Ajax - Vitesse (woensdag 9 november, 20.00 uur)

ScheidsrechterLindhout
Assistent-scheidsrechters Honig
  Bluemink
Vierde official Dieperink
VAR Higler
AVAR Van Marrewijk
 

Feyenoord - SC Cambuur (donderdag 10 november, 20.00 uur)

ScheidsrechterManschot
Assistent-scheidsrechters Vandeursen
  Van Kampen
Vierde official Nagtegaal
VAR Teuben
AVAR Ketting

Aanstellingen Keuken Kampioen Divisie

 

ADO Den Haag - VVV-Venlo (vrijdag 4 november, 20.00 uur)

ScheidsrechterRuperti
Assistent-scheidsrechters Jansen
  Kucukerbir
Vierde official Tissingh
 

FC Dordrecht - Jong Ajax (vrijdag 4 november, 20.00 uur)

ScheidsrechterSmit
Assistent-scheidsrechters Frijn
  Pelgröm
Vierde official De Bruijn
 

NAC Breda - Telstar (vrijdag 4 november, 20.00 uur)

ScheidsrechterGerrets
Assistent-scheidsrechters Beijer
  Van Rijn
Vierde official Visser
 

FC Den Bosch - De Graafschap (vrijdag 4 november, 20.00 uur)

ScheidsrechterOostrom
Assistent-scheidsrechters Bodde
  Van Kampen
Vierde official Baars
 

MVV Maastricht - Helmond Sport (vrijdag 4 november, 20.00 uur)

ScheidsrechterVermeiren
Assistent-scheidsrechters Maszowez
  Vandenborre
Vierde official Janssen
 

TOP Oss - PEC Zwolle (vrijdag 4 november, 20.00 uur)

ScheidsrechterMartens
Assistent-scheidsrechters Ribbink
  Kunst
Vierde official Van Dongen
 

Willem II - Heracles Almelo (vrijdag 4 november, 20.00 uur)

ScheidsrechterBos
Assistent-scheidsrechters Osseweijer
  Van Marrewijk
Vierde official Hardeman
 

Jong PSV - Almere City FC (maandag 7 november, 20.00 uur)

ScheidsrechterTeuben
Assistent-scheidsrechters Been
  De Koning
Vierde official Prick
 

Jong AZ - Roda JC (maandag 7 november, 20.00 uur)

ScheidsrechterTimmer
Assistent-scheidsrechters Inia
  Waleveld
Vierde official Boekhuizen
 

Jong FC Utrecht - FC Eindhoven (maandag 7 november, 20.00 uur)

ScheidsrechterEijgelsheim
Assistent-scheidsrechters Kempinga
  Van Westen
Vierde official Lodeweegs

Inlogformulier