Opkomende activiteiten

woensdag 7 december, 19:30 -
training
----------------------------------
woensdag 14 december, 19:30 -
training
----------------------------------
maandag 19 december, 19:30 -
Bestuursvergadering bij Jos
----------------------------------
woensdag 21 december, 19:30 -
laatste training 2022
----------------------------------

Aanstellingen Eredivisie, speelronde 9

 

FC Groningen - RKC Waalwijk (vrijdag 7 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterVan den Kerkhof
Assistent-scheidsrechters Kleinjan
  Westhof
Vierde official Ruperti
VAR Bos
AVAR Dobre
 

FC Volendam - Ajax (zaterdag 8 oktober, 16.30 uur)

ScheidsrechterLindhout
Assistent-scheidsrechters Zeinstra
  Van Kampen
Vierde official Pérez
VAR Van den Kerkhof
AVAR De Vries
 

Sparta Rotterdam - FC Emmen (zaterdag 8 oktober, 18.45 uur)

ScheidsrechterVan Boekel
Assistent-scheidsrechters Dobre
  Ketting
Vierde official Martens
VAR Gansner
AVAR Fikkert
 

N.E.C. - Excelsior (zaterdag 8 oktober, 21.00 uur)

ScheidsrechterVan der Eijk
Assistent-scheidsrechters Polman
  Frijn
Vierde official Nagtegaal
VAR Teuben
AVAR Been
 

Go Ahead Eagles - SC Cambuur (zondag 9 oktober, 12.15 uur)

ScheidsrechterVan de Graaf
Assistent-scheidsrechters Schaap
  Kucukerbir
Vierde official Puts
VAR Dieperink
AVAR Smit
 

FC Utrecht - AZ (zondag 9 oktober, 14.30 uur)

ScheidsrechterGözübüyük
Assistent-scheidsrechters Van Zuilen
  Balder
Vierde official Kooij
VAR Oostrom
AVAR Steegstra
 

Feyenoord - FC Twente (zondag 9 oktober, 14.30 uur)

ScheidsrechterHigler
Assistent-scheidsrechters Diks
  Honig
Vierde official Bos
VAR Makkelie
AVAR De Groot
 

sc Heerenveen - PSV (zondag 9 oktober, 16.45 uur)

ScheidsrechterNijhuis
Assistent-scheidsrechters De Nas
  Vandeursen
Vierde official Blank
VAR Ruperti
AVAR Ketting
 

Vitesse - Fortuna Sittard (zondag 9 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterManschot
Assistent-scheidsrechters Bluemink
  Krijt
Vierde official Eijgelsheim
VAR Van der Laan
AVAR Koopman

Aanstellingen Keuken Kampioen Divisie

 

ADO Den Haag - FC Eindhoven (vrijdag 7 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterGerrets
Assistent-scheidsrechters Van Dongen
  Brondijk
Vierde official De Bruijn
 

FC Dordrecht - PEC Zwolle (vrijdag 7 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterHensgens
Assistent-scheidsrechters Beijer
  Van der Waaij
Vierde official Shukrula
 

Roda JC - VVV-Venlo (vrijdag 7 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterNagtegaal
Assistent-scheidsrechters Goossens
  Bodde
Vierde official Aafouallah
 

Heracles Almelo - De Graafschap (vrijdag 7 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterVos
Assistent-scheidsrechters Osseweijer
  Janssen
Vierde official Hardeman
 

TOP Oss - MVV Maastricht (vrijdag 7 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterSmit
Assistent-scheidsrechters Been
  Vervoorn
Vierde official Baars
 

Jong PSV - Telstar (vrijdag 7 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterVereijken
Assistent-scheidsrechters Weever
  Kempinga
Vierde official Michielsen
 

Jong Ajax - Helmond Sport (vrijdag 7 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterTeuben
Assistent-scheidsrechters Fikkert
  Ter Hoeve
Vierde official Sturm
 

Jong AZ - NAC Breda (vrijdag 7 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterRozendal
Assistent-scheidsrechters Ribbink
  De Koning
Vierde official Van der Vaart
 

Willem II - FC Den Bosch (vrijdag 7 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterPérez
Assistent-scheidsrechters De Groot
  Weterings
Vierde official Spaan
 

Jong FC Utrecht - Almere City FC (vrijdag 7 oktober, 20.00 uur)

ScheidsrechterTimmer
Assistent-scheidsrechters Koopman
  Kunst
Vierde official Kuiper

Inlogformulier