Opkomende activiteiten

woensdag 7 december, 19:30 -
training
----------------------------------
woensdag 14 december, 19:30 -
training
----------------------------------
maandag 19 december, 19:30 -
Bestuursvergadering bij Jos
----------------------------------
woensdag 21 december, 19:30 -
laatste training 2022
----------------------------------

Aanstellingen Eredivisie, speelronde 7

 

FC Utrecht - NEC (vrijdag 16 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterNagtegaal
Assistent-scheidsrechters Brondijk
  Bodde
Vierde official Pérez
VAR Hensgens
AVAR Balder
 

Sparta Rotterdam - FC Groningen (zaterdag 17 september, 16.30 uur)

ScheidsrechterMakkelie
Assistent-scheidsrechters Steegstra
  De Vries
Vierde official Wiersma
VAR Martens
AVAR Krijt
 

Vitesse - FC Volendam (zaterdag 17 september, 18.45 uur)

ScheidsrechterBlank
Assistent-scheidsrechters Van Dongen
  Janssen
Vierde official Hensgens
VAR Oostrom
AVAR Vos
 

RKC Waalwijk - SC Cambuur (zaterdag 17 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterVan der Eijk
Assistent-scheidsrechters Honig
  Overtoom
Vierde official Gansner
VAR Nijhuis
AVAR Kempinga
 

Fortuna Sittard - Excelsior (zaterdag 17 september, 21.00 uur)

ScheidsrechterVan de Graaf
Assistent-scheidsrechters Kleinjan
  Waleveld
Vierde official Bos
VAR Ruperti
AVAR Nanninga
 

Go Ahead Eagles - FC Emmen (zondag 18 september, 12.15 uur)

ScheidsrechterGözübüyük
Assistent-scheidsrechters Van Zuilen
  Balder
Vierde official Van der Laan
VAR Teuben
AVAR Westhof
 

PSV - Feyenoord (zondag 18 september, 14.30 uur)

ScheidsrechterLindhout
Assistent-scheidsrechters Zeinstra
  Bluemink
Vierde official Van den Kerkhof
VAR Van Boekel
AVAR De Nas
 

SC Heerenveen - FC Twente (zondag 18 september, 14.30 uur)

ScheidsrechterManschot
Assistent-scheidsrechters Dobre
  Van Kampen
Vierde official Gerrets
VAR Kooij
AVAR Osseweijer
 

AZ - Ajax (zondag 18 september, 16.45 uur)

ScheidsrechterNijhuis
Assistent-scheidsrechters Diks
  Goossens
Vierde official Oostrom
VAR Dieperink
AVAR Vandeursen

Aanstellingen Keuken Kampioen Divisie

 

NAC Breda - Jong FC Utrecht (vrijdag 16 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterGerrets
Assistent-scheidsrechters Fikkert
  Van der Ley
Vierde official De Bruijn
 

PEC Zwolle - ADO Den Haag (vrijdag 16 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterVan den Kerkhof
Assistent-scheidsrechters De Nas
  Vandeursen
Vierde official Van Zuilichem
 

De Graafschap - Almere City (vrijdag 16 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterTeuben
Assistent-scheidsrechters Krijt
  Ribbink
Vierde official Tissingh
 

VVV-Venlo - Jong PSV (vrijdag 16 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterRozendal
Assistent-scheidsrechters Koopman
  Van Marrewijk
Vierde official Kuipers
 

Helmond Sport - FC Dordrecht (vrijdag 16 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterPuts
Assistent-scheidsrechters Been
  Van Rijn
Vierde official Baars
 

Telstar - Heracles Almelo (vrijdag 16 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterBos
Assistent-scheidsrechters Weterings
  De Koning
Vierde official Lodeweegs
 

FC Eindhoven - Roda JC (vrijdag 16 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterGansner
Assistent-scheidsrechters Polman
  Ketting
Vierde official Hardeman
 

Willem II - Jong AZ (vrijdag 16 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterMartens
Assistent-scheidsrechters Osseweijer
  Kunst
Vierde official Visser
 

MVV Maastricht - Jong Ajax (vrijdag 16 september, 20.00 uur)

ScheidsrechterEijgelsheim
Assistent-scheidsrechters Ozinga
  Vervoorn
Vierde official Janssen
 

FC Den Bosch - TOP Oss (zaterdag 17 september, 16.30 uur)

ScheidsrechterKooij
Assistent-scheidsrechters Van de Ven
  Beijer
Vierde official Aafouallah

Inlogformulier